Město :
KRALUPY NAD VLTAVOU
Telefon :
+420 315 724 105

Rolety Sunco

Maximální účinnost za dostupnou cenu

Rolety Sunco® slouží jako exteriérová tepelná ochrana
Jejich hlavním úkolem je chránit interiér před tepelným slunečním zářením a ztlumit ostré sluneční světlo na optimální míru.

Jsou určeny pro venkovní použití. Standardně se instalují z vnější strany okenního rámu, zadrží tak tepelné záření dříve, než pronikne přes sklo do interiéru. 

Roleta se skládá z kazety s hliníkovou točí, na které je upevněna a natočena speciální tkanina. V toči je integrovaná pružina s nastaveným předpětím, díky tomu je tkanina dokonale napnuta a odolává i silnému větru. Hliníková kazeta chrání výrobek před nepřízní počasí a významně tak prodlužuje životnost rolety. 

Roleta se ovládá velmi jednoduše – manuálně – tahem ruky za madlo dolního profilu a stažením látky do požadované polohy, kde se dolní profil vsadí do fixačních háčků.

Roleta Sunco® je nabízena ve třech základních barvách konstrukce (profilů, komponentů): v barvě bílé (cca RAL9003), barvě hnědé (cca RAL8017) a v materiálu elox (cca 9006). 

Výběr tkanin dle jejich technických parametrů a barevnosti je možný z aktuálně platného vzorníku pro rolety Sunco®.

Rolety Sunco® jsou vyráběny pro maximální plochu 3m2.

Speciální tkaniny používané pro výrobu rolet Sunco® část záření absorbují, část odráží zpět a malý zbytek záření propouští. Celkem zadrží až 90% tepelného spektra slunečního záření.

K výběru nabízíme tkaniny Soltis – řadu Soltis 86 s menší hustotou tkaní a řadu Soltis 92, která je tkána hustěji. Tkanina Soltis se vyrábí v mnoha barevných odstínech. 

Výjimečným vlastnostem tkaniny Soltis odpovídá i technologie výroby: Základní osnova z polyesterového vlákna je po utkání fixována a rovnoměrně napínána speciální technologií Preconraint. Tak je dosaženo maximální tvarové stability v podélném i příčném směru. Poté je tkanina opatřena ochranou vrstvou PVC, která zaručuje 100% odolnost a dlouhou životnost i v náročných venkovních podmínkách. Tato tkanina umožňuje (díky cílené perforaci) přirozený vizuální kontakt s venkovním prostředím.

Kromě tkaniny Soltis nabízíme tkaninu Screen – z kolekce Screen 4000N.

Technické parametry tkanin - schéma

průřez tkaninou

Vzorník tkanin pro Rolety Sunco®:

Vzorník tkanin s technickými parametry Přednosti rolet Sunco®:
  •   Vynikající parametry tepelné ochrany interiéru
  •   Zajišťují optimální světelné podmínky v místnosti
  •   Umožňují výhled ven
  •   100% odolnost tkaniny s ochrannou vrstvou v náročných venkovních podmínkách
  •   Moderní design, elegantní vzhled
  •   Jednoduchá obsluha, spolehlivost a životnost
  •   Přijatelná cena v porovnání s výrobky pro podobný účel
Díky speciálně vyvinuté tkanině se svými specifickými vlastnostmi a velmi snadné obsluze se stane roleta Sunco® nepostradatelnou součástí každého okna!

Galerie
Rolety Sunko
Zástupci v regionech
Uvedené firmy jsou autorizovány k prodeji a odborné instalaci rolet Sunco a ochotně poradí při Vaší volbě.
stredocesky kraj

Location

Location :
US - Los Angeles

Call Center

Call Us :
00222123333019